Softendo Mario Forever Download PC

Mario City

Witamy na polskiej wersji strony Mario City

Mario City

Jak pewnie wielu z was już wie, Nintendo postanowiło zamknąć swój program lojalnościowy Club Nintendo. Zazwyczaj gracze w Polsce cierpieli na brak możliwości korzystania z gromadzonych w nim punktów gwiazdek - teraz to się zmienia! Od dzisiaj w Star Catalogue dostępne są także gry do pobrania na WiiU lub 3DS. Są to głównie tytuły na VC a ceny wahają się od 600 do kilku tysięcy gwiazdek. Śpieszcie się! Zebrane gwiazdki należy wymienić do 30 września 2015, a z końcem marca kupony przestaną być dodawane do nowych gier. 20 kwietnia zostanie zawieszona także możliwość zdobywania punktów za zakup wersji cyfrowych. Nie nie. To nie żart! Nowy Polski dystrybutor w Polsce, ConQuest, oficjalnie potwierdził, że Nintendo pojawi się na tegorocznym, osiemnasto-urodzinowym Wrocławskim CD-Action EXPO! który odbędzie się od 10 do 11 maja. Liczymy na dobry występ i oczywiście, zapraszamy tam wszystkich zainteresowanych!
Więcej informacji o expo możecie znaleźć Nintendo oficjalnie rozpoczęło prace nad kolejną dużą grą z serii Mario. W wywiadzie z Edge, Yoshiaki Koizumi (co-director Super Mario 3D World) ujawnił, że platforma nowej gry jest jeszcze tajemnicą, ale jeśli gra miała by wyjść na WiiU, to "zespół pracujący nad ta grą powinien skupić całą swoją kreatywność na GamePadzie". Dziś w nocy na Nintendo Direct zaprezentowano dużo informacji o nowych grach z serii Super Smash Bros. Wersja na 3DS będzie miała premierę latem tego roku, a wersja na Wii U zimą. Więcej informacji w filmikach(kliknij więcej). Nintendo wystartowało na E3 z wielkim hukiem! Ich Nintendo Direct wypchany był grami po brzegi i prawie wszystkie z nich mają premiery jeszcze w tym roku. Nintendo pokazało wiele nowych gier między innymi Super Mario 35 World, Mario Kart 8 ale przede wszystkim zupełnie nowe Super Smash Bros które wyjdzie zarówno na 3DSa jak i WiiU z nową, zaskakującą postacią! Podsumowanie całej konferencji prasowej i nie tylko znajdziecie w rozwinięciu newsa. Będzie on na bieżąco aktualizowany więc zaglądajcie co jakiś czas! Z dzisiejszego Nintendo Direct dowiedzieliśmy się wiele szczegółów na temat New Super Luigi U. Satoru Iwata wyjawił, że gra dostępna będzie zarówno w wersji cyfrowej do pobrania z e-shop, jak i w wersji pudełkowej (płytka z pełną grą) jako wersje limitowaną. Daty premier dla obu wersji to 20 Czerwca dla cyfrowej i 26 Lipca dla pudełkowej. Premiera tej gry to jednocześnie najważniejszy element obchodów roku Luigiego. W grze Mario nie pojawi się w ogóle. Wciąż dostępny będzie tryb dla 4 graczy, kto jednak zastąpi brata Luigiego? Po ten i więcej szczegółów zapraszam do dalszej części newsa. Będzie też coś o Sonic'u.

Witamy!

Poniżej możesz pobrać gry z Mario City

Pobierz gry:

Mario Games
Mario Forever to pełna wersja komputerowej gry platformowej z sympatycznym włoskim hydraulikiem w roli głównej. Produkcja została udostępniona wszystkim graczom całkowicie za darmo, dla komputerów stacjonarnych i przenośnych klasy PC z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows. Udostępniona platformowa gra komputerowa jest remakiem znanego hitu Super Mario Bros, który początkowo został wyprodukowany przez japoński koncern rozrywki elektronicznej Nintendo w dniu 13 września 1985 roku. Popularna gra platformowa została zaprojektowana przez artystę plastyka Shigeru Miyamoto, który pełnił rolę głównego menadżera w dobrze znanym wszystkim japońskim koncernie działającym w przemyśle rozrywki elektronicznej.

Dzisiaj czwartek, więc czas na kolejny update w eShopie. Mamy dobra wieść dla wszystkich posiadaczy 3DSa. Od dzisiaj do pobrania jest przedpremierowe Demo nowego Mario Golf: World Tour. W raz z Demo Nintendo uruchomiło specjalna promocję. Każdy kto kupi nowego MG w eShopie już teraz (przed 29 maja czyli premierą gry), otrzyma za darmo kod do pobrania Mario Golf z GBC. Zapraszamy do gry!


POBIERZ MARIO FOREVER

Poniżej możesz pobrać gry z Mario City

Pobierz gry:

Mario Games
Mario Forever to pełna wersja komputerowej gry platformowej z sympatycznym włoskim hydraulikiem w roli głównej. Produkcja została udostępniona wszystkim graczom całkowicie za darmo, dla komputerów stacjonarnych i przenośnych klasy PC z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows. Na naszym forum powstał nowy dział: Imprezy i wydarzenia - gdzie pojawiać się będą informacje o (jak wyżej) miejscach gdzie właśnie dzieje się coś interesującego dla nas fanów Nintendo jak i dla graczy w ogóle. Czy będzie to konwent czy targi gier czy kolejny organizowany przez ConQuest turniej lub konkurs - to właśnie na naszym forum szukajcie o nim informacji i relacji!
Zapraszamy do dzielenia się informacjami o ciekawych wydarzeniach w waszej okolicy.


Dla wszystkich tych, którzy nie mają jeszcze WiiU, 
a zastanawiają się nad zakupem - oto oferta nie do odrzucenia!
Już 30 Maja w Europie, z okazji premiery Mario Kart 8, Nintendo wypuści na rynek limitowanego Bundla. W jego skład wejdzie: Czarne WiiU Deluxe, Mario Kart 8 (wersja w pudełku) i darmowy 7dniowy Trial Wii Karaoke U. Cena jak za standardowego Deluxa - 299 euro.
Czekamy na potwierdzenie Polskiego dystrybutora, 
o dostępności tego zestawu także u nas.POBIERZ NEW MARIO FOREVER

Softendo Mario Forever Download PC